SENIOR SOFTWARE

Unul dintre cei mai dinamici furnizori locali de solutii software integrate pentru managementul afacerilor!

Aplica acum!

Click or drag a file to this area to upload.
* Politica de confidentialitate

Fa urmatorul pas din cariera ta!

Alatura-te celor peste 180 de angajati intr-unul din cele 5 sedii de birouri din tara: Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Timisoara si Iasi.
Sales Account Manager – solutii software - Cerinte
  • LOCATIE: Bucuresti / Cluj / Timisoara
  • DEPARTAMENT: Implementare
  • TIP: Full-time

Candidatul ideal

  • Capacitate de a intelege, invata si gestiona notiuni tehnice de baza din domeniul IT&C
  • Experienta de minim un an in vanzari consultative B2B, preferabil in vanzari de sisteme software/ IT / Telecom
  • Atitudine proactiva
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Dorinta de dezvoltare profesionala
  • Cunostinte bune de limba engleza
  • Reprezinta un avantaj experienta in utilizarea unei solutii software pentru managementul afacerilor
Sales Account Manager – solutii software - Responsabilitati

Responsabilitati

Esti pasionat de vanzari? Iti doresti un mediu in care sa te poti dezvolta ca si reprezentant de vanzari? Iti doresti sa a devii un bun negociator, mai abil și mai puternic?

Te asteptam alaturi de o echipa competenta si cu adevarat pasionata de ceea ce face.

Oferim viitorilor colegi suport pentru a invata cum sa gestioneze timpul eficient si cum sa abordeze orice situatie in mod constructiv, astfel incat sa poata sa isi atinga scopurile

Cu sustinerea echipei, viitorul coleg/a trebuie sa se implice activ in oferirea de consultanta clientilor potentiali cu scopul dezvoltarii de parteneriate noi.

Responsabilitati:

  • Vanzarea de solutii software pentru managementul afacerilor;
  • Project management pentru intreg procesul de vanzare.
Sales Account Manager – solutii software - Beneficii

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru placut si profesional alaturi de o echipa cu vasta experienta
  • Plan de integrare si dezvoltare profesionala
  • Conditii excelente de munca
  • Participarea in proiecte interesante si provocatoare
  • Servicii medicale private
  • Decont pentru activitatile sportive
  • Zi de fructe si cafea la discretie